Skip to content

НАРКОКОНТРОЛЬ попереджає про можливу змову між заступником керівника УБОЗ і власницею клубу “Фешн” у Львові

Березень 28, 2011

На адресу постійної рубрики «Нам повідомляють» надійшло повідомлення від представників громади міста Львова, у якому вони закликають мешканців міста стати на перешкоді моральному занепаду культурної столиці України. Основні вимоги – перевірка посадовців, які сприяють розповсюдженню наркотиків  серед молоді.

На думку занепокоєних львів‘ян, у Львові складається злочинний тандем між директором Fashion Club Вікторією Веремеєнко та заступником керівника Львівського УБОЗ Віталієм Думою. Координована діяльність цих людей містить в собі всі ознаки злочинного діяння за попередньою змовою, а наслідками цих дій є зростання кількості наркозалежних, погіршання криміногенної ситуації та падіння культурного обличчя міста.

Організатори нагадують, ще влітку минулого року під час рейду міліція затримала двох осіб, які намагалися реалізувати наркотики у Fashion Club. Завдяки втручанню полковника Віталія Думи, інцидент вдалося владнати, а на заклики громадськості перевірити директора Fashion Club Вікторію Веремеєнко було офіційно озвучено таку відповідь: «Немає особливих претензій до власників клубів чи розважальних закладів, але якщо є оперативна інформація, що в цьому нічному клубі чи на дискотеці розповсюджують наркотичні речовини, ми будемо продовжувати цю роботу більш ефективно».

За словами представників ініціативної групи, приводом для занепокоєння стали часті випадки продажу наркотиків молоді на заходах модного клубу ‘Fashion Club’  із подальшою їх реалізацією у навчальних та розважальних закладів міста.

Активісти ініціативної групи закликають долучитися до громадського контролю за згаданими вище особами та закликами усіх небайдужих львів‘ян. Листи із таким проханням відправлено у організації, які борються з наркозалежністю та корупцією у силових відомствах, державні установи та громадські організації.

About these ads

Напишіть відгук

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Змінити )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Змінити )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Змінити )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Змінити )

Connecting to %s

Follow

Get every new post delivered to your Inbox.

%d блогерам подобається це: